27 вересня, 2018

Мудра людина із щирим серцем


 

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною»  - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

До участі у відзначенні 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського долучились і бібліотекарі бібліотеки-філії №5 провівши для учнів 8 класу гімназії ім. Т.Г.Шевченка, урок доброти « Мудра людина із щирим серцем » класний керівник Кисіль Н.М.


Слухаючи Десять НЕ МОЖНА Василя Олександровича,діти розкрили перед собою, що важливо кожній людині бути чесною, доброю, хороброю, терплячою. працелюбною та розсудливою. Також, юні слухачі подивилися відео про те, що слово — найтонший дотик до серця; воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро, і гострим ножем, і розпеченим залізом, і брудом… Мудре і добре слово дає радість, нерозумне і зле, необдумане і нетактовне — приносить біду. Словом можна вбити й оживити, поранити і вилікувати, посіяти тривогу й безнадію і одухотворити, розсіяти сумнів і засмутити, викликати посмішку і сльози, породити віру в людину і посіяти зневіру, надихнути на працю і скувати сили душі…